Vikarliste trompet

 


 Navn

Telefon

Adresse

Andersen, Gunnar
Lead
916 46 301 Karlstadvegen 11 A. 2040 Kløfta
Angell-Olsen, Anders
anders.angell-olsen@ergogroup.no
Ask, Steinar 917 10 726
Asper, Bjørn
Lead
992 24 445 trubas@online.no
Brattegaard, Olaf 995 59 001 olafbra@gmail.com
Brodahl, Frank
Lead
991 68 637 frank@frankbrodahl.com
Christoffersen, Espen
950 43 112
Dahl, Petter Dragona
405 96 871 Rinhusveien 19 A, Oslo
Fafalios, Siw Bjerkerud
488 99 005
Grepperud, Espen
994 01 076 espen@planalot.no
Hauger, Geir 454 48 270 gehauger@broadpark.no
Haglund, Rune
Lead
908 24 219
Haltlie, Marius 414 45 152 mariushaltli@hotmail.com
Halvorsen, Erik 905 59 655
Johannessen, Kristian
476 03 938 kristian.johanness1@hotmail.com
Kjuus, Birgit
Lead
926 97 786 birgit.kjuus@c2i.net
Koffeld, Kim 21 99 48 06
Kollandsrud, Arne
907 40 009
Løvstad, Alf 913 97 750 loevstad@chello.no
Løvold, Andreas 481 44 005 anlovold@mac.com
Myklebust, Ole Jørn 901 30 069
Schøyen, Rolf Hiorth 312 85 679
Storrø, Per Gjermund 450 23 483 gstorro@online.no
Vetlesen, Axel 480 09 143 axel_vetlesen@hotmail.com
Verdal, Erlend
924 23 497
Øiseth, Peder
971 77 178
Østby, Roar 412 84 369

Oppdatert 10.01.2019 – Einar Jemtland

Dette innholdet er begrenset til medlemmer. Er du medlem kan du logge inn.

Innlogging for eksisterende brukere