Vikarliste saxofon


Navn

Telefon

Adresse

Atne, Kristin Merete
Alt, tenor, klarinett
900 62 011 km-atn@online.no
Andersen, Jon Petter
Tenor
901 02495 post@al-tec.no
Bakkelund, Jon
Alt, baryton
408 41 395 jon.bakkelund@gmail.com
Bergquist, Ingar
Lead alt
916 08 159 ingar.bergquist@edb.com
Bjerkelund, Tore
Baryton
907 46 127
Bone, Terry
alt, tenor, baryton
908 07 668 Spilt i storband i USA, shows og musikaler i USA gjennom 25 år.
Borgen, Sigurd
Alt
928 64 915 sigurd.borgen@gmail.com
Engebretsen, Morten 951 21 370
Falkenberg, Line
Alt, tenor
952 35 004 line@falkenberg-jazz.no
Fogh, Drude
Alt
415 35 833 drudefogh@yahoo.no
Frøysa, Jenny
Alt, Tenor, Baryton
977 33 376 Spiller ikke bi-instrumenter.
Fra H2018 ved NTNU Jazzlinja i Tr.heim …
Hermansen, Lorentz
Baryton, tenor
900 86 445 (ikke på tirsdager)
Hurum, Egil
Lead alt
906 46 541 egil.hurum@turistforeningen.no
Jordfald, Gunnar
Tenor, fløyte
952 46 343 gunnar.jordfald@abelia.no
Kalland, Kjell Bernt
Alt
905 10 119 kbk@armaturjonsson.no
Karlstrøm, Rolf
Tenor, alt, sopran, fløyte
916 17 210 rolf.karlstrom1@vikenfiber.no
Kilstad, Kjell Arne
Alt, klarinett
67 07 40 06
Kind, Birger
Baryton
916 22 935 kind.birger@gmail.com
Klausen, Normann 924 24 274 normannk@hotmail.com
Knutsen, Svein
Alt, Tenor
482 99 594 sve-halv@online.no
Kristiansen, Bjørn
Bariton
901 33 839 bjo-k6@online.no
Lia, Gjermund 928 00 906
Lie, Trond
Tenor, baryton
930 30 219 trond.lie@skiltforum.no
Løchsen, Kåre
Lead alt
950 88 731 kl@dolphinics.no
Martinsen, Rune
Meinseth, Sissel
Alt, tenor, fløyte
991 65 986 sismeins@gs.oknett.no
Melhus, Bård
Alt, tenor, bariton, fløyte
988 87 127 baard@storband.no
Mester Richard
Baryton
906 21 439
Morstad, Sigurd
Alt, baryton
995 18 275
Nicolaysen, Rune
Alt, tenor, baryton
922 34 775 ruanicol@online.no
Nielsen, Tore
Alt, klarinett
412 84 305 tore.nielsen@g24.no
Oftedal, Arne
Tenor
926 15 230 arne.oftedal@lmd.dep.no
Opheim, Harald H. M.
Alt, baryton, piccolo, C-fløyte,
H-fløyte, altfløyte
901 96 248 hopheim@online.no
Pedersen, Kim Erik 913 30 363
Persen, Nils 984 52 932
Rognsaa, Kåre
Alt, Tenor, Baryton
913 04 537 kare.rognsaa@gjensidige.no
Schanche Andresen, Arne
Alt, tenor, baryton
481 31 613 pipcon@online.no
Skallerud, Øivind
Alt
928 64 844
Svendsen, Kjetil Sletsjøe
Alt, tenor, baryton
480 30 642 mcflatloch@gmail.com
Strand, Maria Kristin
Baryton
909 97 338
Sveum, Inger Helen
Alt, tenor, baryton
900 35 229
Wiig, Ole Henrik 928 64 780 ole@zenior.no
Winsnes, Christian
Baryton
934 53 220
Yri, Øivin
Alt, tenor, baryton, klarinett,bassklar
984 96 756 oyvin.yri@bluezone.no

Dette innholdet er begrenset til medlemmer. Er du medlem kan du logge inn.

Innlogging for eksisterende brukere