Vikarliste gitar


Navn

Telefon

Adresse

Bull Hansen, Trond 481 77 236 trondbull@c2i.net
Dvergastein, Markus 917 11 559 markus.dvergastein@gmail.com
Gjærevoll, Bjørnar Haldar 920 44 787 bj_rnar@hotmail.com
Gravem, Magnus 413 81 943  dette telefonnummeret er Erik Jøkling sitt …
Hanstad, Sverre 917 55 376 sverre-h.hanstad@telenor.com
Hammer, Vegard 415 01 909 vegard@hammerhome.no
Kaczmarczyk, Carlos 957 08 383 carlosmirek@c2i.net
Kjekstad, Frode 926 15 231 frodekje@frisurf.no
Mikaelsen, Knut 901 24 873
Oppebøen, Aslak 901 75 338 aslak@mic.no
Sandem, Vidar 649 24 828 vidar.sandem@politiet.no
Thyness, Mons 922 93 129 mons.thyness@imv.uio.no
Valldal , Øystein 22 29 22 43

Dette innholdet er begrenset til medlemmer. Er du medlem kan du logge inn.

Innlogging for eksisterende brukere